MAGDALENA ŻURAW - POLSKA


* Nie znieważyła tęczy
* Letni bezwstyd
* Demoniczna wiara
* O Polkę niepodległą
* Nowa granica ...
* Kongres Kobiet?
* Jesteś kobietą - kup...
* Z ręką w nocniku
* UE: papieros bez ...
* Padlina w centrum ...
* Taka sama naiwność
* Kto rządzi dziecmi...
* Obcasem o posadzkę

* Kobietą być...
* Złu na imię...
* Nie krzycz na...

* Gdzie diabeł nie...
* Zamach na standardy
* Wolność słowa...
* Turbany zamiast...
* Kwestia wolności
* Zwyciężają diabła...
* Kto rządzi...
* Na pohybel...
* Jestem twoją...
* Być kobietą
* Kwestia wolności
* Ksiądz, który musiał...
* Nowa wiara
* Odliczanie
* Sztuki wyzwolone
* Feminizm i ...
* Masłowszczyzna
* Zabawa w Boga
* Milczenie kobiet
* Herezji na imię:
* Seksolatki
* Oszukany intelekt

Magdalena Żuraw, ur. 02 kwietnia 1983 r w Warszawie, absolwentka filozofii Uniwersytetu Kardynała Sefana Wyszyńskiego. Kobieta, która nie znosi feminizmu. Przeciwniczka lewactwa i poprawności politycznej. A do tego filozof i publicystka.

Bronisław Komorowski manipuluje moimi słowami
Robi to świadomie, czy nie umie czytać?

wPolityce.pl: Bronisław Komorowski kilkakrotnie powoływał się na tekst, w którym miała Pani pochwalać irańskie prawo kamieniowania kobiet. W tekście, który znalazłem na pani blogu pisała Pani coś dokładnie odwrotnego. Czy zatem prezydent Komorowski manipuluje Pani słowami? Czy też rzeczywiście broniła Pani kamieniowania kobiet w tekstach?

Magdalena Żuraw: Bronisław Komorowski manipuluje słowami. Pytanie tylko, czy robi to świadomie, czy też nie umie czytać. Ta druga możliwość wcale nie jest wykluczona, skoro ma poważne kłopoty z pisaniem. Powtarzam: w artykule sprzed pięciu lat, na który powołuje się prezydent i jego dziennikarze, nazywam kamienowanie czymś "barbarzyńskim". Pisałam też: "czy walka o zaprzestanie kamienowania Ashtiani nie powinna być raczej walką o zaprzestanie kamienowania w ogóle? Czy ci wszyscy ludzie, którzy piszą petycje, listy, apelują, manifestują etc. nie powinni domagać się raczej zmian w prawie karnym Iranu?". Trudno to chyba nazwać pochwałą surowego irańskiego prawa.

Jak zatem Pani odbiera fakt, że stała się jedną z negatywnych postaci kampanii urzędującego prezydenta? Bronisław Komorowski straszył na wiecu w Toruniu Polaków Pani poglądami i osobą, wskazując, że wygrana Andrzeja Dudy oznacza zgodę na takie poglądy jakie Pani przypisał prezydent. Jak Pani to ocenia ?

Wynika to z desperacji. Komorowski i jego ekipa nie mają haków na Andrzeja Dudę, więc chwytają się kłamstw. Manipulują moimi słowami na temat kamienowania, straszą republiką wyznaniową, powołując się w sposób kłamliwy na tekst Krzysztofa Szczerskiego o alternatywnych wersjach historii. Radziłabym prezydentowi Komorowskiemu, by przyjrzał się swojemu otoczeniu i swoim wielbicielom, choćby komunistycznym trepom z tzw. Klubu Generałów, którzy utrwalali na terytorium Polski krwawy reżim totalitarny.

Dlaczego zdecydowała się Pani na zaangażowanie w kampanię Andrzeja Dudy? Dlaczego Pani go popiera?

To najlepszy kandydat dla Polski - uczciwy, kompetentny, broniący tradycyjnego ładu społecznego. I jedyny, który może wysłać Bronisława Komorowskiego na niezbyt zasłużoną emeryturę.

not. wrp

23.05.2015r.
RODAKpressRUCH RODAKÓW: O Ruchu - Docz do nas - Aktualnoi RR - Nasze drogi - Czytelnia RR
RODAKpress: W skrocie - RODAKvision - Rodakwave - Galeria - Animacje - Linki - Kontakt
COPYRIGHT: RODAKnet