Marsz Przeciw Mitom trwa i trwać musi - Mirosław Rymar  

 


 

 

 

 

 

 

 


MY to musimy zmienić!
Marsz Przeciw Mitom trwa i trwać musi

Potwierdzają to swoimi działaniami ośrodki propagadny rządowej ukryte za hasłem "strefy wolnego słowa". Wolnego od czego rodacy, wyznawcy "wielkiego intryganta", który podstawił nam, polskim patriotom "pana nikt", a my mocą bezmyślnej kartki osadziliśmy go w pałacu dla prezydenta Polski. Duda nas zbanował!On, to też mit na użytek pozbawionego kwalifikacji wyborczych suwerena. A Kaczyński prosi Gierkiem: zaufajcie!

Cytat ze strony RODAKpress:
"Ksiądz Waldemar Chrostowski, laureat Nagrody Ratzingera za rok 2014 : "Dawniej antysemitą był ten, kto nie lubił Żydów. Dzisiaj jest nim ten, kogo nie lubią Żydzi. Żydzi najbardziej nie lubią Polaków, a władze RP zbyt rzadko i zbyt miękko reagują na antypolskie werbalne ekscesy Żydów. To się musi zmienić."

Wszystkie władze IIIRP, wszystkie zmiany tego nowotworu są z nadania szalbierzy zasiadających przy Okrągłym Stole z kantami. Kant wiodący: jak sprzedać Polskę tak, aby Polacy byli przekonani, że wybili się przy pomocy Bolka na niepodległość.

Obecnie rządzący IIIRP, to tylko samozwańczy liderzy pozostałości polskich *"elit trwania", a te by trwać muszą być uległe publicznie, a "twarde" w domu. Tak przechowały wiarę i polskość w skali mikro. Do rządzenia, szczególnie w Polsce potrzebne są "elity walki", działania. Tych nie ma bo zostały wymordowane przez Szkopów, Ruskich, polskich(?)Żydów i Obcych. Złudnym więc jest wiązanie jakichkolwiek nadziei z "tą zmianą", o czym zresztą w Tym miejscu (trochę skrócona wersja tesktu ukazała się jako komentarz na Bez dekretu, blogu AleksandraŚciosa) czytamy bez przerwy.

Sprawa "odszkodowań" dla Żydów nie jest nowa. Już w 1996 roku pojawiły się groźby prezesa Światowego Kongresu Żydów Israela Singera wobec Polski: "Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”. Czy jest atakowana i upokarzana?
Prof. Finkelstein, autor książki „Przedsiębiorstwo Holocaust” apelował: „*Polskie władze nie powinny podejmować negocjacji z szantażystami (...). Jeśli Polska pójdzie na ustępstwa, to jestem pewien, że za jakiś czas, gdy Polska stanie się zamożniejsza, WJC (Światowy Kongres Żydów) ponownie zjawi się z wyciągniętą ręką”. Zjawili się?
Tyle lat już ciągnie się ten skandal i  żadna frakcja *partii władzy nigdy tematu nie podjęła. Ani "oblężona" w opozycji, ani "oblężona" u władzy twierdza PiS, ani żadna inna zbieranina wybrańców legitymizowana przez Polaków samobójczym aktem "strzelistym", zwanym wyborczym. Mało tego "polscy" wybrańcy zaszczycali spotkaniami i rozmowami żydowskich szantażystów, dawali im nadzieje na szybkie regulacje prawne...

Sprawa została spaprana jak wszystko przez "stajnię Geremka" zarządzaną przez coraz to lepszych speców od dymplomacji zastępujących najlepszych. Tu wtręt: PiS właśnie wnosi wiekopomny wkład w modernizację administrowania "masą upadłościową nad Wisłą" i w znaczenie pojęć. Dymisjonuje za zasługi. Mistrzostwo świata! Aż prosi się korekta słowa dymisja w słowniku języka polskiego.

Jak powiedział prof.Chodakiewicz. Jeżeli JUST zostanie podpisana przez Trumpa, to nasi sojusznicy jej zapisy wyegzekwują, bo tam jeszcze ten system demokratyczny lepiej lub gorzej, ale działa. To co uchwalą obowiązuje i ma być wdrożone. Rzucili na kolana Szwajcarię, to rzucą i Polskę. Profesor powiedział wiele interesujących rzeczy, np. *"zasadą niewolnika jest to, że jest pasywny". Tą zasadę mamy sznsę obserwować na codzień wśród Polaków. I przeciwko niej także skierowany jest Marsz Przeciw Mitom, przeciw niewolnictwu nazywanym wolnością, demokracją, niepodległością... przeciw mitom przekłamującym znaczenie słów, współczesnej nowomowie. Przeciw sofizmatom!

Z takich umysłów i możliwości Polska nie korzysta, bo przerastają poziom nadwiślańskich elit nieznoszących konkurencji i niewykazujących woli wpółpracy dla dobra Polski. Samostanowienie o statusie elity, wzajemne się do niej awansowanie i samouwielbienie to fundament ich istnienia, a nie rzetelna wiedza w służbie prawdzie i Polsce uwiarygodniona w ocenie Polaków. Chodakiewicz to najwyża półka! W Polsce jeszcze napewno Ścios. No, ale on anonimowy jest, to z kim mieliby skrzyżować argumenty merytoryczni tchórze z "obozu patriotycznego". Przecież oni nie potrafią dyskutować z tezą. Muszą z kimś, a nie o czymś dyskutować, przecież. Taki patriotyczny, np. Zybertowicz, profesor v. Obcy, Hartman także profesor. Wyobrażacie sobie takie pasjonujące elitarne starcie? Dla kogo pasjonujące? Dla elity? Won z taką elitą!

Polska ma bardzo ograniczone możliwości przeciwdziałania JUST. Szczególnie na obecnym, zaawansowanym etapie legislacyjnym. Jedyna siła, która może mieć realny wpływ na takie sprawy to polscy Amerykanie, obywatele, wyborcy potocznie zwani Polonią. Polonia zorganizowana, to tylko niewielki procent Polaków-mieszkańców świata żyjących w USA i wszędzie indziej. Niestety znowu, żadna zmiana nawet nie podjęła próby nowego spojrzenia na współpracę Polski z patriotyczną emigracją polską, wypracowania systemu i metod pozwalających sprostać wyzwaniom czasu i potrzebom Polski, a co za tym idzie wyłonienia ludzi zdolnych ten ciężar unieść. Krajowi wybrańcy ciężko pracują, żeby zachować staus quo. Jak nie mieszanie przez krajowe służby i "stajnię Geremka", oraz "marchewki" kasy rozdzielanej po uważaniu aktualnej władzy, to polska cepelia i "żywiec do kotleta" z jakimiś celebrytami znad Wisły. A potem NATO i... się przydali. Smoleńsk i... znowu się przydali. Jak ci z poprzedniego i jeszcze wcześniejszego pokolenia co to "ciepłe bambosze" zamieniali na marzenia o Niepodległej i szli... I jeszcze okazjonalnie przy okazji kampanii wyborczych jakieś czcze obietnice o *polonijnych parlametarzystach, jednym z głównych postulatów Ruchu Rodaków. Polska emigracja nie ma swoich reprezentantów w polskim parlamencie, a Szwaby mają, Żydzi też. Nadreprezentatywnie, zresztą. Coś mi to przypomina. Ta nadreprezentacja. Metody inne, demokratyczne, ale skuteczność antypolska identyczna.

Żeby te posły (czy można bardziej pogardliwie?) coś zrobiły, to MY na własny koszt musielibyśmy mieć determinację opłacanych UBywateli i zalać polskie miasta z jasno sprecyzowanymi "postulatami". Nie zejść do czasu ich realizacji. To jest niemożliwe i sama taka myśl kwalifikuje jej autora do kaftanu. Prostuję zatem te chore imaginacje. Nie ma presji i nie będzie, bo suweren jest dopuszczany wyłącznie do urny. Potem spu-szczany jest niczym uryna do ścieku kadencji.

Nasi wrogowie myślą. Zawsze i w dodatku do przodu, są o długość konia przed naszymi "strategami i intrygantami". Nasi wybrańcy są pozbawieni tej umiejętności. Oni nawet reagować nie potrafią, a co dopiero działać planowo i z wyprzedzeniem. Mamy jednego "wielkiego intryganta", który wodzi za nos swoją "armię" po bezdrożach rżnąc "wielkiego stratega" i niszczonego niemal od pół wieku Męża Stanu którego nie jesteśmy w stanie obronić przed "przyjaciółmi". Inna sprawa, to czy on chce żebyśmy go bronili? Tak, czy inaczej jesteśmy beznadziejnie słabi i zdemobilizowani.

Pan Aleksandser Ścios napisał na TT:
"... Milczenie wokół ustawy JUST, pozwala przypuszczać, że właśnie ta sprawa jest kluczem do zrozumienia zakulisowych gier i geszeftów."

Żaden "wysoki, wymagający szacunku urząd", namaszczony kartką przez polskich patriotów nawet się nie zająknął w sprawie JUST podczas spotkań i rozmów z naszymi sojusznikami zza oceanu. Ważne że zostali poklepani przez samych Amerykanów, a nie jak Tusk przez alkoholika któremu podaje na codzień marynarkę.
Jesteśmy dumnym narodem. A po czym to widać, dzisiaj?

Nie ma co się łudzić. Żeby być #MuremZaPolską trzeba wejść z pełnym zaangażowaniem w #MarszPrzeciwMitom

"To się musi zmienić". MY to musimy zmienić!

Mirosław Rymar

W post scriptum taka ciekawostka.
O sześciu milionach zgładzonych Żydów pisano w Ameryce na długo przed zagłądą.
Prowokacja to, czy operacja Ruskich? Ktoś wie? ... tutaj

* Ks. Waldemar Chrostowski, polski duchowny katolicki, profesor doktor habilitowany teologii, biblista, konsultor Rady Episkopatu Polski ds. Dialogu Religijnego, profesor zwyczajny Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, przewodniczący Stowarzyszenia Biblistów Polskich, zaangażowany w dialog katolicko-żydowski. Do roku 1998 współprzewodniczący Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów. Członek Komitetu Nauk Teologicznych Polskiej Akademii Nauk . Autor ponad 2000 publikacji naukowych i popularnonaukowych.

*Prof. Marek Jan Chodakiewicz jest jednym z najwybitniejszych amerykańskich historyków polskiego pochodzenia zajmujących się dziejami najnowszymi. Ma w swoim dorobku 17 książek. Wykładał m.in. na uczelniach: Columbia University w Nowym Jorku, University of Virginia. Jest szefem katedry Studiów Polskich im. Tadeusza Kościuszki w niezwykle prestiżowym, podyplomowym Institute of World Politics, gdzie przez sześć lat służył jako dziekan akademicki. Ta waszyngtońska uczelnia kształci głównie dyplomatów, pracowników wywiadu, kontrwywiadu, a także specjalistów od obronności.

* "elit trwania","zasadą niewolnika jest to, że jest pasywny"
* reprezentacja parlamentarna Polonii
*"Przełom" ws. odszkodowań dla Żydów. Polski rząd rozmawiał z Izraelczykami"

*partii władzy
Transformacja
Chłopak z Żoliborza


29.01.2018r.
RODAKpress

 
RUCH RODAKÓW: O Ruchu - Docz do nas - Aktualnoi RR - Nasze drogi - Czytelnia RR
RODAKpress: W skrocie - RODAKvision - Rodakwave - Galeria - Animacje - Linki - Kontakt
COPYRIGHT: RODAKnet