LOKALNIE nie posprzątano - Mirosław Rymar  

 


 

 

 

 

 

 

 

LOKALNIE nie posprzątano
Kto mówi inaczej jest partyjniackim propagandystą!
Polska pozostanie zaśmiecona jak wyżej.
Po 6 dniach od zamknięcia lokali wyborczych PKW podała oficjalne wyniki
Partia Jarosława Kaczyńskiego zdobyła 26,85 proc. głosów. Platforma Obywatelska zajęła drugie
mi
ejsce z wynikiem 26,36 proc. PSL zdobył - uwaga - aż 23,68 proc . SLD uzyskał 8,78 proc. głosów.
Można oczywiście dąć w dudy i miechy propagandy o wygranej PiS-u różnicą 0.5 %,
ale fakty pozostają bezlitosne. Nie tylko władza, ale i kasa z Brukseli popłynie do koalicji polskiej hańby i zaprzaństwa. Wygraną nad PO obrazuje ilość mandatów: zwycięzca 171 mandatów, a pokonany 179!
Oto demokracja za którą PiS i Jarosław Kaczyński gotowi są polec. To, co się dzieje w III-ciorzędnej Polsce przez wszystkich uczestników zmowy okrągłostołowej nazywane jest demokracją, więc niech"nasz" ściek i "nasza" opozycja nie mącą o "błędach", "nadużyciach", "wypaczeniach" i tym podobnych bzdurach, bo ciągle jeszcze żyją - na wasze nieszczęście - ludzie pamiętający te określenia jako sztandarowe kłamstwa czerwonej propagandy. "Pogłębiający chaos" to też tamten repertuar.

Ludziom przebiera się miarka, a wy mówicie o "pogłębiających chaos". Opanujcie go i pokierujcie nim, ale nie w celu rozbrojenia gniewu, a w celu uniknięcia prowokacji i obalenia "demokratycznie nominowanej władzy" zdrajców. Panie Kaczyński, was i Polskę może jedynie uratować jeden ruch. Stanąć na czele tego "chaosu" i postawić całe wasze wygodne, koncesjonowane życie na szali ojczyzny w miejsce kunktatorskich zabiegów o ochłapy z "pańskiego okrągłego stołu". W dzisiejszej Polsce kartką można się jedynie posłużyc w wygódce. Taka to za....a polityka i demokracja na którą z zaświatów spogląda zdegustowany i zawiedziony Brat, a Nasz Prezydent. Przestańcie grać ONYCH partyturę. Napiszcie wreszcie polską!

Wszystkie fałszerstwa i oszustwa dzieją się w "demokratycznym systemie", którego broni "nasza" opozycja. Był czas by im zapobiegać, a przynajmniej podejmować próby kontrolowania i ujawniania o których mówi NASZ KANDYDAT, prof. Nowak. To już nie zaniechanie, to śmierdzi obsługą wentyla bezpieczeństwa. Obecne odcinanie się od "chaosu" jest wsparciem sił ten chaos tworzących.

Od 25-ciu lat wszyscy jesteście uczestnikami "demokratycznej gry" i dlatego ponosicie pełną odpowiedzialność za stan państwa i wszystkie zagrożenia jakie "partia władzy", której jesteście "opozycyjną" frakcją sprowadziła na Polskę. W sprawie najżywotniejszej, bo w sprawie istnienia i rozwoju Polski wasze demokratyczne mżonki, albo co gorsza gusła nie mają żadnego znaczenia. Jesteście tylko przemijającym cieniem kolejnych zadowolonych i sytych, nieskorych do ryzyka i walki, a jedynie do uprawiania paszy do wszego żłobu.

Mirosław Rymar

23.11.2014r.
RODAKpress

 
RUCH RODAKÓW: O Ruchu - Docz do nas - Aktualnoi RR - Nasze drogi - Czytelnia RR
RODAKpress: W skrocie - RODAKvision - Rodakwave - Galeria - Animacje - Linki - Kontakt
COPYRIGHT: RODAKnet