RODAKpress - head
HOME - button
Podziękujmy hakerom - Mirosław Rymar

 

 

 

 

 

 

 

 


Podziękujmy hakerom

Nie kto inny jak hakerzy którzy włamali sie do systemu "nieskazitelnych i wiarygodnych" naukowców w "stolicy światowej demokracji" - dzisiaj już niezbyt - Wielkiej Brytanii ujawnili światu jakich to metod badawczych użyli eksperci, żeby umożliwić All Gore'owi zdobycie Nobla i danie kopa do rozwoju "klimatycznego szwindla".

Jeżeli komuś jest ciężko przeczytać całość (godną tego cierpienia i czasu) to polecamy "SZÓSTA BAŃKA - Ekologia" z artykułu "Goldman Sachs wielka maszyna do robienia baniek" Matt'a Taibbi.. ... tutaj

Wymieńmy przełomowe zdarzenia uprawniające do pochylenia się z namysłem nad tym co "wielcy manipulatorzy" wykpiwają określeniem spiskowej teorii (nie precyzując bynajmniej cóż to za teoria):

- NWO - New World Order. Temat tworzenia nowego porządu świata dzisiaj już nie tylko przebił się, tzn. pozwolono mu się przebić w ich mediach (main stream media), ale stał się częścią porządku obrad różnych gremiów i organizacji nie tylko tych mniej, ale i tych całkiem oficjalnych.

- "Niewidzialna ręka rynku", "samoregulujący się rynek" i temu podobne bzdury też poszły już do lamusa i wspomniany wyżej artykuł świetnie opisuje jak owe regulacje same się czynią. Efekty tej "samoregulacji" widoczne są gołym "portfelem" większości państw podporządkowanych temu procederowi ideowemu i praktyce lichwiarzy, faktycznych decydentów stawiających podwaliny pod wprowadzany właśnie NWO.

- Ptasia grypa, a ostatnio świńska grypa wykazały dobitnie jak moralny i uczciwy może być wielki biznes i co kieruje jego działaniami. Jedyny czynnik determinujący wszelkie ich działania we współczesnej, zglobalizowanej przedsiębiorczości to zys, zysk - należy to podkreslić z całą stanowczością - za wszelką cenę! Żadne - podkreślam - żadne inne czynniki nie wchodzą w rachubę, a już najmniej dobro i troska o człowieka. Czekamy na jakieś doniesienia co się dzieje ze śledztwem jakie zlecił minister zdrowia Włoch w sprawie szczepionek przeciw, czy na(?) świńską grypę, których zakupił kikadziesiąt milionów, a zaszczepił kilkaset tysięcy osób. A co pozostali frajerzy? Nie mieli lepszych wydatków? Tu także zamieszana była agenda ONZ-tu - Światowa Organzacja Zdrowia. To ta sama co przez głosowanie wyleczyła z choroby homoseksualistów. Jednym słowem uległa lobbingowi, sprzedajna "dziwka".

- "Klimatgate", to ostatnia i niewątpliwie najwększa hucpa intensywnie zamiatana pod dywan spiskowej teorii. Jeżeli głos w sprawie dyskwalifikującego "wycieku informacji" oddano gensekowi ONZ-tu, to znaczy ni mniej, ni więcej tylko panikę i oddelegowanie "mapeta" - z pozoru ważnego, ale będącego poza bezpośrednimi skojarzeniami z "wielozłodziejstwem" liderów świata - do żenującej roli trola mającego zabełtać spokój w głowie.

Nadzieją jedyną jest - jak przekonuje Aleksander Ścios - ujawnianie ich niecnych poczynań poprzez wyciąganie na światło dzienne faktów(!) skrzętnie ukrywanych przed niezbędnym wyłącznie do oddania głosu tłumem maluczkich. Jeżeli zrobią to hakerzy, to chwała im za to!

Mirosław Rymar

11.03.2010r.
RODAKpress

Przesadzone prognozy ws. zmiany klimatu; będzie raport

Sekretarz generalny ONZ Ban Ki Mun poinformował w środę, że akademie nauk z kilku krajów zbadają działalność ONZ-towskiego Międzyrządowego Panelu ds. Zmian Klimatu (IPCC), którego alarmujący raport z 2007 r. na temat globalnego ocieplenia okazał się przesadzony i zawierał wiele błędów. Przedstawiciele IPCC przyznali, że raport zawierał przesadną ocenę tempa topnienia lodowców w Himalajach oraz stopnia zagrożenia terenów nadmorskich, zwłaszcza leżących w depresji, przez wzrastający poziom wód w morzach i oceanach.

Jednak Ban Ki Mun podkreślił na konferencji prasowej w Nowym Jorku, że "zagrożenie stwarzane przez zmiany klimatyczne jest realne". Co więcej, dodał, że "nie widział wiarygodnych dowodów podważających główne wnioski raportu".

Przyznał jednak, że liczący 3000 stron raport zawierał "pewne błędy" oraz, że "istnieje potrzeba zapewnienia pełnej przejrzystości, dokładności i obiektywizmu".

Sekretarz generalny zapewnił, że zbadanie działalności panelu dokonane będzie "w sposób całkowicie niezależny od Narodów Zjednoczonych".

Przewodniczący IPCC Rajendra Pachauri, który znajduje się pod coraz silniejszą presją krytyków domagających się jego ustąpienia, oświadczył na tej samej konferencji prasowej, że konkluzje raportu dotyczące globalnego ocieplenia, wywołanego spowodowanym przez człowieka tzw. efektem cieplarnianym, "są ponad wszelką wątpliwość słuszne".

Opinia niezależnych naukowców ma być opublikowana przed końcem sierpnia br.

11.03.2010r.
Onet.pl

 
RUCH RODAKÓW : O Ruchu Dolacz i Ty
RODAKpress : Aktualnosci w RR Nasze drogi
COPYRIGHT: RODAKnet
NASZE DROGI - button AKTUALNOŒCI W RR NAPISZ DO NAS