JEDEN JEST NARÓD POLSKI - WIODĄCY PROJEKT RUCHU RODAKÓW

LUDZIE KOMOROWSKIEGO ODWIEDZAJĄ POLAKÓW - Polska The Times

 

 

 

 

 


Zamknij drzwi i nie wpuszczaj, bo ci POdprowadzą dowód!

LUDZIE KOMOROWSKIEGO ODWIEDZAJĄ POLAKÓW

Półtora miliona mieszkań odwiedzą w najbliższym tygodniu wolontariusze ze sztabu Bronisława Komorowskiego.

Wolontariusze ze sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego odwiedzają Polaków - rozdają ulotki prezentujące kandydata na prezydenta i zachęcają do głosowania na niego - czytamy w dzienniku "Polska The Times".

Akcja "od drzwi do drzwi" prowadzona jest od poniedziałku w całej Polsce. Na taką skalę jest robiona pierwszy raz w historii - zauważa gazeta. Wolontariusze chodzą po domach między godz. 17 a 20. W ciągu trzech godzin pracy jeden z ludzi Komorowskiego potrafi odwiedzić nawet 100 mieszkań.

"Wolontariusze, a jest ich w kraju ponad 5 tys., pukają do drzwi domów w dużych miastach i powiatowych miasteczkach" - przyznaje w rozmowie z dziennikiem "Polska The Times" poseł Michał Marcinkiewicz, odpowiedzialny za ten projekt.

Wolontariusze nie wybierają miejsc przychylnych Platformie Obywatelskiej. Zdarza się tak, że trafiają na osobę, która popiera innego kandydata. "W takich sytuacjach zostawiają ulotkę, nie wdają się w dyskusję" - dodaje poseł Jakub Rudnicki.

Akcja potrwa do piątku 18 czerwca. Równocześnie od ubiegłego piątku trwa akcja wysyłania listu od Bronisława Komorowskiego. Specjalna przesyłkę ma dostać każdy Polak - donosi "Polska".

"Polska The Times"

Józef Matusz

10.06.2010r.
Niezależna.pl
RUCH RODAKÓW : O Ruchu Dolacz i Ty
RODAKpress : Aktualnosci w RR Nasze drogi
COPYRIGHT: RODAKnet