"Długi marsz przeciwko mitom" - Odnotowane
- Jakim prawem ścigają Ściosa?

* Początek marszu
* Etap1- promocja
* Etap2-wspólnota
"Długi marsz przeciwko mitom"
projekt realizowany przez Bez dekretu i RODAKpress

Wniosek o udzielenie informacji publicznej
Jakim prawem ścigają Ściosa?

Aleksander Ścios‏  @SciosBezdekretu Oct 9

Pyt. do P.@WasikMaciej:Na jakiej podst.delegatura ABW w Lublinie od 1,5 r.prowadzi postęp,w którym wzywane są osoby mogące mieć związek z A.Ściosem?W toku śledztwa próbowano m. in.przesłuchiwać człowieka umierającego na raka.Czy celem tego post.jest ustalenie mojej tożsamości?

Oczywiście, zgodnie z oczekiwaniami Aleksandra Ściosa, ani Kamiński, ani jego zastępca Maciej Wąsik nie raczą zabrać głosu w tej sprawie. I trudno się dziwić, bo nie po to prowadzą nękające czynności, żeby tłumaczyć się nękanemu. Oni tłumaczą się ze swoich marnych efektów swojemu/swoim zleceniodawcom. Ciągle warto pamiętać, że naszym wybrańcom, bo zaraz cała seria "świąt demokracji". Kim on/oni są? Personalnie jeszcze nie ma pewności, ale to niewątpliwie "ta zmiana" stoi za wielomiesięcznym prześladowaniem grupy Polaków tylko dlatego, że być może mogą udzielić informacji na temat Aleksandra Ściosa.

A kogóż tak usilnie starają się "zdemaskować"? Wroga Polski? Groźny element "długiego ramienia Moskwy"? Kagiebistego szpiona? Totalnego zaprzańca? Groźnego przestępcę? Wpływowego członka "starego układu" blokującego działania "tej zmiany"? Uczestnika licznych afer IIIRP?

Nie! "Odwojowane" już w październiku 2015 roku służby, oczywiście od razu polskie i patriotyczne zagięły parol na anonimowego blogera, publicystę, autora książek prawdy. Na niedoścignionego analityka naszej rzeczywistości, umysł wolny i tak wyśmienity, że żaden gigant "tej zmiany" nie śmie podjąć z nim merytorycznej dyskusji, a jedyną metodę jaką znaleźli, to jest uciszenie go przy pomocy służb. Wyśmienicie, a jak demokrEatycznie! To im się kiedyś może i uda, bo to tylko jeden człowiek, element bez znaczenia dla "kłamstwa demokratycznego". Tylko, że to jest nasz Człowiek i MY musimy go skutecznie wspierać, albo przestać bywać na "Bez dekretu", robić sztucznego tłumu w "długim marszu" i wyrzucić z domu wszystkie lustra.

Po dwóch dniach intensywnego rozsyłania tłita Pana Aleksandra jest jakaś forma reakcji jednego dziennikarza! Inni mają pewnie "pożyczki", albo zbyt napięty grafik bywania i propagandowych tematów. Żaden tuz "tej zmiany" nie raczył zająć stanowiska, a wszyscy oni to nasi wybrańcy.

Zapewne nikt z nas nie zrobił tyle dla ukazania zaprzaństwa reżimu Tuska i Komorowskiego, a tym samym przysporzenia głosów partii PiS co Aleksander Ścios. Za Tuska zapis na Ściosa nie był tak szczelny jak za "dobrej zmiany". Wówczas jeszcze był potrzebny pisowskim propagandystom i bywało, że go publikowali. Od "wielkiego zwycięstwa" jedynych patriotów zaczęły się trudne czasy dla wolnej myśli i tych "słów co nie nowe", a od kilkunastu miesięcy wysoka ocena właściciela Wydawnictwa Prohibita rośnie wprost proporcjonalnie do koszmarnej oceny mocodawców "kamińszczaków", prześladujących Ściosa. Po raz kolejny dziękuję panu Pawłowi Tobole-Pertkiewiczowi, który wydając "Nudis verbis - obalmy IIIRP" potwierdza swoją postawą zasłużone miejsce wśród "śmiałych".

Do tej pory Lublin kojarzył mi się Uniwesytetem Katolickim i peowskim baronem-kmiotem Palikotem, a teraz doszła jeszcze prokuratura na usługach do niedawna naszgo człowieka Kamińskiego. Czym on się różni od tych co jego chcieli wsadzić do więzienia? Tym, że TKM będziemy gnębić, tyle że swoich, bo ONI mają zbyt potężnych obrońców i popleczników. Tacy jesteśmy bezstronni.

RODAKvision1‏  @RODAKvision1 17 hours ago

@WasikMaciej, rozkaz to rozkaz.Służba nie drużba, ale patriotyzm jedno ma imię. Ścigasz Polaka Ściosa na polecenie jakiegoś kaprawego wybrańca i będziesz się kiedyś tłumaczył tak jak Szwaby, czy kacapy i ich sługusy, że tylko wykonywałeś rozkazy.#MarszPrzecwiMitom posłusznych łotrów

Aleksander Ścios ma świadomość, że jego tłit spowoduje jeszcze większą ilość represji, ale uznał że ich postępowanie nie może dłużej być utajone przed Polakami, że są gorsi od poprzedników, poprzedników. Tak, że za komuny było łatwiej.

"W toku śledztwa próbowano m. in.przesłuchiwać człowieka umierającego na raka". - Chory uniknął Wąsika i jego sfory. RIP

Do porządnych Ludzi.

Jeżeli macie Państwo szacunek do samych siebie i odrobinę czasu, to wysyłajcie wniosek o udzielenie informacji. Niech "nasi" wybrańcy wiedzą, że tego nie da się zrobić po cichu. Niech będzie głośno.

................, dn. 20…… r.

PROKURATURA REGIONALNA
W LUBLINIE
ul. Okopowa 2a
20-950 Lublin

WNIOSKODAWCA:

Jarosław Kaczyński
(ares wnioskodawcy)
ul. Ofiar IIIRP
10-2015 Warszawa, Tej zmiany


WNIOSEK
O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
Na podstawie art. 2 ust. 1 i art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie
do informacji publicznej (Dz.U. 2016, poz. 2058 z późn. zm.) wnoszę o udzielenie
mi następującej informacji publicznej:

Na jakiej podstawie delegatura ABW w Lublinie od 1,5 roku prowadzi postępowanie w którym wzywane są osoby mogące mieć związek z Aleksandrem Ściosem? Czy celem tego postępowania jest ustalenie tożsamości Aleksandra Ściosa?

Zgodnie z treścią art. 14 ust. 1 powołanej ustawy, wnoszę o udostępnienie mi powyższej informacji w następujący sposób (właściwe podkreślić):

- udostępnienie dokumentów do przeglądania (i ewentualnie kopiowania) w urzędzie w uzgodnionym terminie,
- przesłanie informacji pocztą na podany powyżej adres,
- przesłanie informacji pocztą elektroniczną adres: .........@........


Kaczyński
(podpis wnioskodawcy)

Prokuratura w Lublinie - e-mail: sekretariat@lublin.pr.gov.pl

Wypełnić, wydrukować, podpisać, skserować z podpisem i wysłać mailem albo wydruk pocztą.

Jak wyżej do:
Prokuratura Krajowa
ul. Rakowiecka 26/30
02-528 Warszawa

na adres poczty elektronicznej biuro.podawcze@pk.gov.pl

Nic też poza Państwa dobrą wolą nie stoi na przeszkodzie, żeby temat podawać dalej.

Mirosław Rymar

10.10.2018r.
RODAKpress

  

RUCH RODAKÓW: O Ruchu - Dołącz do nas - Aktualności RR - Nasze drogi - Czytelnia RR
RODAKpress: W skrócie - RODAKvision - Rodakwave - Galeria - Animacje - Linki - Kontakt
COPYRIGHT: RODAKnet

 

aktualnosci rr dolacz do nas o ruchu rodakow nasze drogi czytelnia ruchu rodakow